20 березня – Міжнародний день щастя

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Повідомлення Центру Української Культури та Мистецтва про проведення майстер-класу зі школярами з написання листівки-щасливки зацікавило нас і надихнуло підтримати цю ідею – дарувати щастя людям. Відтак народились наступні студентські рядки.


Кожна людина заслуговує на щастя! Переконана, що і листівка – щасливка піднімає настрій, дарує її власнику щасливу хвилину. Бажаю всім навчитись радіти кожній миті, «не боятись грому», а наважитись «танцювати під дощем». Подаруй оточуючим задоволення від спілкування з тобою, і воно обов’язково повернеться помножене на радість. Навчись дихати щастям на повні груди! Воно в повітрі. Воно навколо тебе в дрібницях. Насолоджуйся спостереженням як в очах твоїх друзів «танцюють вогники» надії і любові, а душа наповнюється радістю. Зроби цю весну найяскравішою для себе та близьких.

Альона Шаламай


Одного сонячного ранку теплий березневий промінь розбудив чарівну дівчину ніжним поцілунком: «Весно-красно! Прокидайся. Сніговій королеві довелося поступитися тобі місцем, хоча цього робити їй так не хотілось… Ти юна, сонячна, осяйна! Душа кожної людини радіє твоєму пробудженню! Твій прихід – це велике щастя!» Весна відчула себе потрібною всьому живому на Землі. Бажаю вам, любі дівчата, залишатись чарівними, незалежними і водночас жаданими. Хай сонце з весною сміливо заходять у ваш дім. Щасти вам! Альона Шаламай


Побажання подругам Зичу дівчатам, щоб ваші дівочі руки боліли від оберемків квітів, щоки горіли від поцілунків і з обличчя не сходила усмішка, щоб ваше кохання було безмежним і взаємним..

Альона Шаламай


Всім! Всім! Всім! Кохання - це безмежне щастя, щось таке неймовірне як витончені парфуми з тонкою ноткою пачулі. Зичу вам жаданих, омріяних ароматів весни, щирих почуттів, яскравих та незабутніх вражень. Шовкових вам поцілунків, світлого, чистого кохання і «щоб через вінця лилося…»

Юлія Вишнякова


Настав світлий день людського щастя, Усмішки спалахують у величезному натовпі. Не страшні нам ніякі негоди, Навіть хвилі зараз не біжать по воді. Незнайомцю! Тебе щиросердно вітаю зі святом душі! Щоб благодать назавжди оселилась у серці твоєму. І я сьогодні наказую щастя владою - Нехай радістю сповниться світ твій.

Каріна Мисаковець


Щастя це немов п’ята пора року, де не діють закони часу. Тому я б хотіла побажати тим, хто читатиме цю листівку-щасливку, щоб у Вашій душі, як у затишному будинку, завжди панувало тепло домашнього багаття, довіри і вдячності. Щоб серце ніколи не потерпало від неприємних дотиків долі. Щоб життя завжди бачило радість у найдрібніших деталях… Щоб щастя зробило рішучий крок до вашої оселі!

Вікторія Волинець

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти