МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Візит польських колег до НАУ

Розвиток програми подвійних дипломів, розширення мобільності студентів та викладачів, у тому числі, за програмою Erasmus +, пропозиції щодо подачі спільних заявок у європейську програму ГОРИЗОНТ 2020

Відтепер Національний авіаційний університет співпрацює з Університетом Опольським. Це перспективна міжнародна співпраця. Це можливість відразу отримати два дипломи. Це науковий і життєвий досвід. Це розширення власних горизонтів і поглиблення ерудиції. Цікава спеціальність і нові можливості. Це шанс стати затребуваним на українському ринку журналістики.Гостей зустрічали проректор НАУ з міжнародного співробітництва Валерій Чепіженко, проректор з наукової роботи Володимир Харченко та начальник відділу міжнародних зв’язків В’ячеслав Тимохін. Також були присутні завідувач кафедри логістики Марія Григорак, заступник відділу міжнародних зв’язків Дмитро Бугайко та керівник сектору центру міжнародної освіти Олена Матійчик.

Під час робочої зустрічі були обговорені шляхи співпраці між університетами у сфері розвитку програми подвійних дипломів, розширення мобільності студентів та викладачів, у тому числі, за програмою Erasmus +, сформовані пропозиції щодо подачі спільних заявок у європейську програму ГОРИЗОНТ 2020.

Ректор Міжнародного університету логістики і транспорту Марчин Павеска виступив з відкритою лекцією для студентів англійського проекту за спеціальністю «логістика» на тему: «The logistics of the future». Після лекції відбулася дружня дискусія між професором Марчином Павеска та викладачами, студентами кафедри логістики.

IMG 1317.2fcd2719f0dbf384352590015c8464cc11384.jpg


Опольський університет

Подвійний диплом – подвійні можливості

Відтепер Національний авіаційний університет співпрацює з Університетом Опольським. Це перспективна міжнародна співпраця. Це можливість відразу отримати два дипломи. Це науковий і життєвий досвід. Це розширення власних горизонтів і поглиблення ерудиції. Цікава спеціальність і нові можливості. Це шанс стати затребуваним на українському ринку журналістики.

Університет Опольський

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти