ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

ТОП 15 книг для журналістів

Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням

15 квітня 2015 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка узгоджує чинні нормативно-правові акти в сфері освіти та дозволяє припинити практику обов’язкового трирічного відпрацювання та відшкодування до державного бюджету вартості навчання випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням.

Уроки найкращих: The New York Times про медіа інновації

З 3 по 5 травня відбувся Європейський газетний конгрес. Впродовж трьох днів у Відні медіа спеціалісти з усього світу ділились власним досвідом розвитку друкованих та онлайн-видань. Співробітники найпотужнішого медіа в світі The New York Times Ендрю Фелпс та Адам Еллік розповіли про те, як вплинув «Звіт про інновації» на світову медіа сферу, про те, як змінюється їхнє видання в добу діджитал і про власні експерименти з контентом.

Названы лауреаты Пулитцеровской премии

20-го апреля в США состоялось вручение престижнейшей Пулитцеровской премии, присуждаемой за достижения в области литературы, журналистики, музыки и театра.

Лучшие украинские университеты запустили онлайн-курсы на «Prometheus»

Четыре ведущих университета Украины — КНУ им. Тараса Шевченко, Киево-Могилянская академия, Украинский католический университет и Львовская IT-школа – стали партнерами платформы массовых бесплатных онлайн-курсов «Prometheus». С сегодняшнего дня на сайте открыта регистрация на курсы, разработанные преподавателями этих ВУЗов.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти