НОВИНИ КАФЕДРИ

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

На радіохвилі

Radiohvyl6.jpeg

Презентація книги Гергарта Баума

Baum4.jpeg

Козацька воля

0 konk.jpeg

Посвята у студенти

11посв.jpeg

Школа майстерності Світлани Долеско

Dolesko99.jpeg

Інтерв'ю А. Вовчук з О. Кошаком

Koshak interview 2.jpeg

Вручення дипломів - 2016

198бакалаври2016.jpeg

Тетянині диво-ляльки

Qwefghtr.jpeg Із 22 квітня до 10 травня 2016 року в Центрі Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива 19-В) відбувся п’ятий щорічний вернісаж «Сонячний...

Презентація нового детективу від В’ячеслава Васильченка у книгарні "Є"

Ikmn.jpeg 16 травня Книгарня «Є», що знаходиться у затишному дворику на Лисенка 3, люб’язно відчинила свої (не)широкі пластикові двері для широкої аудиторії...


Звіт про підсумки проведення міжвузівської студентської наукової конференції кафедри журналістики ННІМВ НАУ

Df.jpeg Матеріали конференції присвячені науковим підходам до розвитку журналістики і журналістської освіти, до наукових досліджень у галузі соціальних...

20 березня – Міжнародний день щастя

Наснилось

Майстер-клас з продюсерства 10 березня

32165.jpeg

10 березня 2016 р. о 13.30 годині в актовій залі інституту (ауд. 7. 303) Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва Світлана Долеско проведе майстер-клас з продюсування...
Звіт про майстер-клас Олени Ремовської - редактора Радіо Свобода

3db65.jpeg

Захист прав людини, поширення достовірної інформації і сприяння розвиткові демократії - головна місія, яку сьогодні успішно виконує українська редакція Радіо Свобода. Редактор української редакції радіо «Свобода» Олена Ремовська зробила акцент на цих питаннях під час проведення 3 березня 2016 року майстер-класу зі студентами кафедр журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Національного авіаційного університету...Привітання до 8 березня

12545212.jpeg

Дорогі жінки! 8 березня – свято краси, гармонії та добра. Зичу, щоб весна завжди квітла у вашій душі! Жінка – Берегиня сім’ї та народу. Недарма Батьківщину гордо називають матір’ю. Бажаю вам миру, спокою, злагоди та терпіння, щоб зачаровані чоловіки...


Пpивітання до 8 березня

Рідна м 2.jpeg

Що потрібно жінці для щастя?Мова рідна - мудра Берегине

3zv5.jpeg

Урочисто і водночас тепло по-сімейному кафедра журналістики ННІМВ НАУ відзначила Міжнародний день рідної мови. Вишитий рушник, вишиванка, рідна мова, мамина колискова – це найсвятіші обереги української нації.

Студенти Богдан Заяць та Оксана Костенко допомогли присутнім у залі здійснити подорож бурхливою течією рідної мови, завітати на чарівний «острів словесних скарбів».

У «зірковому житті» без «зіркової хвороби»

GuC3fGmFal4.jpeg

Випускник кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету Володимир Бірюков прочинив вікно у закулісне життя артистів на майстер-класі для студентів-журналістів.

Нині він успішний журналіст-телевізійник. Ще з 15 років Володимир почав відкривати у собі хист до журналістики...


Козацька пісня житиме у віках

Kozackapisnya23.jpeg

Щастя, миру і добра кожному серцю зичили учасники конкурсу козацької пісні, що влаштували кафедри журналістики, реклами та PR ІМВ НАУ серед академічних груп до свята Покрови Пресвятої Богородиці. Матір Божа завжди і всюди була заступницею українського козацтва.

За народною традицією, в Україні на це свято дівчата просять Пречисту Богородицю про шлюб, а чоловіки святкують День козацтва.


Покликання Леоніда Горбаня

Gorban.jpeg

Особиста відповідальність перед суспільством за сказане і зроблене стала лейтмотивом зустрічі студентів-журналістів ІМВ НАУ з народним синоптиком Леонідом Івановичем Горбанєм.

Л.І. Горбань познайомив присутніх з відновленим ним старовинним календарем паралельного відліку часу. Пояснив допитливій молоді, що розрахунок числових рядів планет – це одна зі складових справжнього календаря, що поділений на роки – так звані «священні» та «цивільні».


Захист дипломних робіт

Нестерова198.jpeg

Особливістю цьогорічного захисту дипломних досліджень випускників кафедри журналістики стали творчі роботи. До уваги державної комісії були представлені телепередачі, що вийшли в ефір на провідних телеканалах України.

Тема бакалаврської дипломної роботи Аліни Нестерової «Відображення сучасного національного образотворчого мистецтва на телеканалі «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР)»...


Міжвузівська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми соціальних комунікацій»

Poi 52941.jpeg

21 травня 2015 року

Загальна кількість учасників – 33 особи

- 15 представників НАУ (Бєляєва М.С., Великотрав Ю.О., Волосова Н.О., Гаркуша В.І., Голуб А.Д., Давидян А.С., Калениченко Н.В., Касторна А.В., Корнієнко К.В., Лозовий Є.В., Сіренко В.М., Софіюк І.В., Ткаченко А.В., Чорна І.С., Шматова В.С.);

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІЖВУЗІВСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ»

Комунікативний процес в інформаційному суспільстві необхідна передумова становлення, розвитку і функціонування всіх соціальних систем, забезпечує зв'язок між людьми та різними спільнотами, налагоджує зв'язок між поколіннями для передачі накопиченого соціального досвіду...

ЩИРІ ВІТАННЯ ОЗБРОЄНОМУ «ЗОЛОТИМ ПІСТОЛЕМ»!

Lkju.jpeg

У червні 2015 року письменник і науковець, доцент кафедри журналістики В’ячеслав Васильченко вчетверте отримав відзнаку престижного Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

У залі Національної опери йому вручено Спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостросюжетний детектив. Із сорока присланих на конкурс детективних романів його рукопис «Tattoo. Читання по очах» знаний майстер детективу Андрій Кокотюха оцінив найвище.

Єдність – в наших серцях

Kg90.jpeg

23 вересня першокурсники спеціальності «Журналістика» побували на відкритті виставки американських волонтерів на вулиці Еспланадна, 20 «Досвід єднання - Майдан 2013-2014», де були висвітлені події у центрі Києва у період «Революції гідності».

Роботи у вигляді фотографій і картин були представлені відомими українськими художниками.


Броніслава Волкова та її «Неприналежність»…

Volkova45.jpeg

18 вересня 2014 року в Інституті міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася зустріч чеської поетеси Броніслави Волкової зі студентами, та презентація її збірки віршів, вперше перекладених українською, «Неприналежність».

Разом із пані Волковою на зустріч прийшов Віктор Мельник, український журналіст та перекладач. Саме він займався перекладом віршів поетеси.


Мовна літня школа Опольского Університету

Для тих хто хоче з користю провести літо, здобувши нові враження та збагатившись знаннями є чудова пропозиція – Мовна Літня Школа.

Відбулось перше в цьому навчальному році заняття за програмою «Екстремальна журналістика»

Kg180311.jpeg

Для проведення майстер-класів запрошуються провідні фахівці екстремальної журналістики – полковник міліції Стогній К.П., керівник департаменту Прикордонних військ полковник Астахов С.П., журналіст телеканалу «Інтер» Цаплієнко А.Ю., випускниця Академії, працівник редакції МВС «Іменем Закону» Торгоненко А.Ю.


Випуск магістрів

Vv1.jpg

4 березня 2014 року о 14.30 у Першому корпусі Національного авіаційного університету відбулось офіційне вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Кафедра журналістики Інституту міжнародних відносин мала честь вітати десятьох своїх випускників, що отримали дипломи магістра зі спеціальності «журналістика».

Тепер вони мають змогу як займати провідні посади у ЗМК, так і працювати у сфері науки. Привітали магістрантів з випуском особисто директор ІМВ Алла Миколаївна Фоменко та завідувач кафедри Ярослав Вікторович Козачок. Також було вручено грамоти і подяки студентам, чия професійна та наукова активність була особливо відмічена керівництвом інституту. Студенти теж виголосили промову, висловивши свою подяку кафедрі та інститутові.

Розпочато підготовку спеціалістів за програмою ІІ вищої освіти

У листопаді 2013 року на кафедрі журналістики розпочато підготовку спеціалістів за програмою ІІ вищої освіти.

На навчання запрошуються всі, хто вже має вищу освіту і прагне отримати диплом журналіста.

Майстер – клас з головним редактором сайту "Історична правда", Павлом Солодьком

N1 1.jpg

Два з половиною роки тому найпопулярніше українське інтернет-видання "Українська правда" відкрило новий "дочірній" розділ під назвою "Історична правда".

На цьому сайті публікують матеріали як про загальноісторичні питання, так і на теми, історичне коріння яких пов'язане з сучасною суспільною проблематикою. У квітні редактор та один із чільних ідеологів "Історичної правди" (а також друг і соратник "Текстів") Павло Солодько провів майстер-клас для студентів-журналістів Національного авіаційного університету. Публікуємо конспект цього майстер-класу.

Майстер – клас «Інтерв’ю як журналістська технологія» з головним редактором сайту texty.org.ua, Романом Кульчинським

N21 1.jpg

Роман Кульчинський – відомий журналіст, який є автором десятків інтерв’ю з українськими високопосадовцями – від президентів та прем’єрів до міністрів та керівників державних установ. Його співрозмовниками були Л.Кучма, В.Ющенко, Ю.Тимошенко, Ю.Єхануров, С.Тигіпко, Є.Червоненко та ін.

Найперше, що потрібно зробити під час підготовки до інтерв’ю – це підібрати людину, яка може його дати. Цікаву людину. Але є проблема – цікаві люди давати інтерв’ю не хочуть.

Тому треба вгадати момент, коли співрозмовник схильний щось розповідати. І тут можуть бути різні ситуації. Варіант перший – стресова ситуація, коли ньюсмейкеру хочеться пожалітися на проблеми. Таким було моє інтерв’ю з Димінським. Він - олігарх, колишній власник ФК «Карпати». Від розмов із пресою відмовлявся...

Майстер – клас з талановитою журналісткою, фотокореспондентом, Мирославою (Мімі) Чакаровою

N3 1.jpg

На заході було представлено фрагменти документального фільму «Ціна сексу» та було обговорено нові тенденції в області журналістських розслідувань. Для мене як журналіста це честь говорити з вами, бо ви­­­ - наступне покоління. Як я розумію, ви матимете справу з важливими та серйозними проблемами. Одне з найважливіших питань, з якого я починала 10 років тому, – це як я можу зробити так, щоб цей проект побачила велика кількість людей….

Відмінність між журналістами та людьми мистецтва – журналісти повинні представити свою роботу великій аудиторі. Я мала можливість опублікувати книгу завдяки своїй роботі. На це не пішло б десять років. Але я запитала себе – хто читатиме цю книгу? Скільки людей з нею ознайомиться? І я завжди говорила своїм студентам, коли викладала журналістику – є два способи донести вашу роботу. І це не книга. Це інтернет чи телебачення. Я говорю про глобальний вплив, а не про зміни в рамках однієї двох країн...

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ!

N4 11.jpg

11 квітня в НАУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Молодих фахівців із теплими почуттями привітали: проректор з виховної і навчальної роботи Ярослав Вікторович Козачок, директор ІМВ Алла Миколаївна Фоменко, завідувач кафедри «Туризму» Генадій Васильвич Блабанов та заступник директора ІМВ з виховної роботи Надія Павлівна Степанець.

Не зважаючи на урочистість події, на очі деяких дипломантів та їхніх батьків накочувалися ледь помітні сльози хвилювання, адже ця мить відкриває двері у доросле життя, тому емоції переповнювали серця. Виступи і побажання кервіництва сприймалися присутніми зі щирим настроєм, відчувалася атомосфера душевного звязку між дипломниками, керівництвом, та присутніми в залі викладачами кафедри.

Майстер-клас з редактором газети «Дзеркало тижня» Олегом Вергелісом

N5 11.jpg

8 квітня в ІМВ для студентів 2 – го та 3 го курсу було проведено майстер-клас з відомим літературним критиком та журналістом Олегом Вергелісом. Його глибинна обізнаність з предмету, перетворилася на атмосферу взаєморозуміння з допитливими студентами.

Молочним зубом історії авансцени людського життя був древньогрецький театр. І до сьогодні музи Талія і Мельпомена на кшталт чорно-білого шоколаду «Світоч» з вершин театральних шпилів нагадують про полярність і мінливість недосконалого (чи навпаки довершеного) світу. Головне – перед входом до театру зняти чоботи й капелюха, аби не пропустити крізь пальці суть й не зачепити ненароком високого. Аби дозовано вловити запропоноване випадком й, за словами класика, залишити шмат своєї атмосфери. Все, як у житті…

За винятком деяких варіацій…

День відкритих дверей

N7 11.jpg

6 квітня в ІМВ НАУ було проведено день відкритих дверей. Попри прохолодну погоду, майбутніх студентів із теплими усмішками зустрічали вже на вулиці. На їхні питання відповідали Т. Є. Мартинова й О. М. Рижко, допомагали їм у цьому студентки 3-4 курсів.

Захід розпочався у ЦКМ НАУ із привітань вищого керівництва університету: ректора М.С. Кулика, проректора з виховної і навчальної роботи Я. В. Козачка, проректора з навчальної роботи А. В. Полухіна.

Надалі спілкування відбувалося в приміщенні ІМВ. Директор інституту А. М. Фоменко представила структуру ІМВ й відповіла на організаційні питання. Завідувачі кафедр повідомили про особливості навчальної й практичної підготовки студентів, перспективи працевлаштування та дозвілля. Кафедру журналістики представила доцент, кандидат філологічних наук О. М. Рижко.

Олена Миколаївна розповіла про особливості творчої професії журналіста, умови творчого конкурсу, специфіку підготовки студентів за напрямом "Журналістика", можливості реалізації творчих та наукових здібностей.

Як студенти НАУ «Франка» підкорювали

N9.jpg

4 – 5 квітня 2013 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики, де студенти ІМВ НАУ залишили свій науковий слід і удостоїлися спеціальної відзнаки.

АргоНАУти не на щиті, але й не без трофеїв.

Є місця, які впродовж життя обов’язково треба відвідати. «Mustsee», так би мовити… Древньогрецькі аргонавти їздили за золотим руном до Чорного моря. За золотом львівського ґатунку їздили й ми, три столичні спудеї. І мова піде не тільки про саморобні монетки…

ЛЬВІВ-НАУКА

Франківська almamater урочисто промовляє: Рatriaedecoricivibuseducandis (Освічені громадяни – окраса Батьківщини). Університет упевнено тримає марку одного з найпотужніших наукових осередків країни.

ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ

N10.jpg

22 березня доцент кафедри Антонініа Анатоліївна Іващук для студентів 3 курсу прочитала відкриту лекцію на тему: «Засоби виділення матеріалів у газеті» (дисципліна — «Техніка офрмлення газети»).

Викладач використав засоби мультимедійної подачі навчального матеріалу, що значно підвищило рівень комунікації та діалогічність проведенного заняття. Викладачі кафедри: Рижко О.М., Лукянчук С.О., Танана Д.Ю., які були присутні на відкритому занятті, відзначили професійність підходу, наукову обізнанність та високий рівень методичної підготовки доцента Іващук А.А.

Уміння налагоджувати контакт з аудиторією, навички зацікавлення студентів та утримання їхної уваги, дали змогу викладачу провести лекцію на високому науково-методичному рівні.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Асоціація інноваторів України»

Щодо подачі грантів президента України для обдарованої молоді для реалізації соціально значущих проектів у соціальній та гуманітарній сфері у 2013 році.

Наказ Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту від 30.12.2005 № 3513

Гранти президента України для обдарованої молоді – фінансова підтримка державою обдарованої молоді України, що надається з метою реалізації соціально творчих проектів у соціальній і гуманітарній сфері...

ВІТАЄМО ПЕРШИХ МАГІСТРІВ !

N11.jpg

07 лютого відбувся захист перших магістерських дипломних робіт. Це знакова подія для кафедри, яка спонукає викладачів до вдосконалення знань, вмінь та навичок, та надихає на подальшу творчу працю.

Як зазначили члени екзаменаційної комісії, науковий рівень виконання магістерських робіт є високим, що відображає готовність студентів до професійної діяльності у ЗМІ.

Комісія рекомендувала деяких магістрів, роботи яких були відзначені як найкращі, до подальшого наукового зростання у аспірантурі.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти