17 жовтня стартує конкурс - 2017/18 Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

17 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочне відкритий конкурсний добір учасників програми підтримки талановитої молоді Стипендіальної програми «Завтра.UA». Місія програми - сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.

Для участі у конкурсі апліканти мають відповідати наступним вимогам: Займати активну громадянську позицію та брати участь у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом; Бути академічно успішними; Представити у конкурсній роботі оригінальні наукові ідеї та дослідження; Демонструвати мотивацію до особистісного та професійного росту; Розкрити свій лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальні умови участі у конкурсі дізнайтесь на сайті програми у розділі «Конкурс».


Слідкуйте за новинами спільноти стипендіатів та програми на офіційній сторінці «Завтра.UA» у Facebook facebook.com/Zavtra.UA Детальніше про Фонд Віктора Пінчука на сайті pinchukfund.org

За консультаціями стосовно умов конкурсу, оформлення робіт та пакету документів, що подаються, звертатися до Сектору студентської науки (каб. 1.329, тел. 406-76-03)

З датами та вимогами щодо подачі документів можна ознайомитися на інформаційних стендах сектору (1 корпус, 3й поверх, біля каб. 329)

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти