ЩИРІ ВІТАННЯ ОЗБРОЄНОМУ «ЗОЛОТИМ ПІСТОЛЕМ»!

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

У червні 2015 року письменник і науковець, доцент кафедри журналістики В’ячеслав Васильченко вчетверте отримав відзнаку престижного Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

У залі Національної опери йому вручено Спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостросюжетний детектив. Із сорока присланих на конкурс детективних романів його рукопис «Tattoo. Читання по очах» знаний майстер детективу Андрій Кокотюха оцінив найвище. Слід зазначити, що В’ячеслав Васильченко минулого року зупинився за крок від омріяної нагороди. Про це після «Коронації-2014» зізнався сам Кокотюха: «Надіслали 14 рукописів. Більшість дочитав до кінця. …

Вагався між двома творами. Одного розкусив і точно знав, що його видаватимуть. Це В'ячеслав Васильченко, якому до останнього хотів дати нагороду, бо все інше було гірше. Потім натрапив на вестерн "Винаходи дантиста Мейнарда" дніпропетровця Костянтина Когтянця. Українець втік до Америки з Російської імперії в ХІХ столітті. Ходить із кольтом і стріляє всіх наліво й направо. У нього є суперник — колишній офіцер царської армії. Над романом треба попрацювати, 30 відсотків отжать» (http://gazeta.ua/articles/culture-newspaper/_kokotyusi-nadislali-14-rukopisiv/563101). І от цього року вже жадана перемога!

До цього автор уже відчув смак лауреатства у цьому найпрестижнішому конкурсі: 2012 його відзначено за детективний роман з елементами містики «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки» (Луцьк : ПВД «Твердиня», 2012. – 336 с.); 2013 – за детективний роман-квест «Притулок для прудкого біса» (Луцьк : ПВД «Твердиня», 2013. – 292 с.); 2014 – за детективний роман-приквел «FaкiR» (Луцьк : ПВД «Твердиня», 2014. – 396 с.).

Вітаємо і бажаємо нових творчих звершень!!!

Детальніше про автора:

Кор 15 з нагородами біля стенду Опера.jpg


Диплом Коронація 2015.jpg


Пістоль на дипломі .jpg
Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти