У «зірковому житті» без «зіркової хвороби»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Випускник кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету Володимир Бірюков прочинив вікно у закулісне життя артистів на майстер-класі для студентів-журналістів.

Нині він успішний журналіст-телевізійник. Ще з 15 років Володимир почав відкривати у собі хист до журналістики. Саме тоді він вперше прийшов до редакції журналу. А ще уважно спостерігав за роботою своєї сестри, яка вже тоді працювала на телебаченні . Зрозумів, що це ремесло йому також до душі. Тому твердо вирішив для себе бути журналістом.

А потім працював ведучим на радіо. Спочатку начитував випуски новин, вів хіт-паради. А згодом почав вести програми у прямому ефірі. Потім журналістське життя закрутило його у вир телебачення. Володимир Бірюков став ведучим хіт-параду "FM-TV" для російських телеканалів. У професійному плані для себе зробив безліч відкриттів, набув значного досвіду.

А скільки цікавого з програм Володимира Бірюкова слухачі, телеглядачі дізнались про телевізійну «кухню» «Євробачення!» Володимир вже кілька років поспіль занурюється у закулісне життя цього міжнародного музичного конкурсу, аби поспілкуватись із артистами, записати ексклюзивні розмови з улюбленими зірками . Спікер поділився своїм досвідом спілкування з зірками вітчизняного і зарубіжного шоу-бізнесу. Володимир брав інтерв'ю і у вітчизняних "селебріті", а також у відомих виконавців світового рівня: Патрісії Каас, Britney Spears, Helene Segara, Arash, Lara Fabian, Памела Андерсон, Алли Пугачової. Журналіст розповів також кумедні ситуації з його досвіду про професійні невдачі, успіхи та здобутки.

Життя Володимира Бірюкова - це шалений трудовий ритм, це постійні відрядження журналіста, це подорожі, нові знайомства з людьми і незвичні творчі атмосфери, це відсутність особистого життя і брак відпочинку. Але якщо для нього робота - це відпочинок, то що може бути краще? Володимир Бірюков знайшов себе, своє місце в журналістиці. І має від того неабияку насолоду.

Молодий майстер слова вселив у кожного оптимізм і відчуття необхідності суспільству. За що ми йому дуже вдячні.

Ілона Софіюк (410гр.)

GuC3fGmFal5.jpeg

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти