ТОП-5 грантів для громадських організацій

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Пошук фінансування для реалізації власних ідей не втрачає актуальності. ГУРТ пропонує Вам підбірку грантів, на які Ви можете подати заявку та отримати гроші на свій проект.


Сумський обласний комітет молодіжних організацій (СОКМО) запрошує громадські організації та ініціативні групи взяти участь у конкурсі міні-грантів. Мета конкурсу - надання підтримки представникам громадських організацій-початківців, громадським активістам, ініціативним групам громадян, фізичним особам із Сумської, Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей, що мають активну громадянську позицію у написанні та реалізації соціальних проектів. Обсяг фінансування: 350 $. Дедлайн: 20.00 9 червня 2015 року. Детальніше - тут.


Програма Української Галицької Асамблеї «Добре там, де ти живеш» передбачає надання грантів на конкурсній основі для проектів, що скеровані на розвиток культурного та громадського простору у Львові та Львівській області. Загальний бюджет програми становить 30 000 гривень. Бюджет проекту, який подається на конкурс, не має перевищувати 10 000 гривень. Аплікаційну форму потрібно надіслати на електронну скриньку uhalviv@gmail.com до 12.00 год. 15 червня 2015 року. Детальніше - тут.


Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій, метою якого є підвищення інтегрування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків в реформу судової системи України. Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 22 червня 2015 року, 17:00. Детальніше - тут.


Громадська організація «Київська ініціативна група Альпбаха» оголошує про початок проведення стипендіального конкурсу для внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей і проживаючих на цих територіях, а також для внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, на здобуття стипендій на участь у програмі Європейського Форуму Альпбаха в Австрії, що відбудеться з 19 серпня по 04 вересня 2015 року. Дедлайн прийому документів на – 03 червня 2015 року. Детальніше - тут.


Благодійний фонд Sky Art Foundation надає фінансову допомогу молодим талановитим художникам на початковому етапі їхнього творчого шляху. Грант становить 13 000 – 16 000 доларів, але Фонд залишає за собою право присуджувати премії і в інших розмірах. Участь можуть взяти художники, що працюють у галузі живопису, графіки, скульптури. Вони повинні продемонструвати прагнення і бажання пов’язати своє життя і кар’єру з мистецтвом. Вік кандидата – від 18 до 35 років. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 липня. Детальніше - тут.

Контакти

Ресурсний центр ГУРТ

info@gurt.org.ua

(044) 296 1052

http://www.gurt.org.ua/

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти