Підбірка інформації для «Ранкових Курасанів»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Випускники київської гімназії «Консул» для святкування закінчення школи у 2013-му році зняли залу 5-зіркового готелю «InterContinental” Варто зауважити, що ціна за номер тут починається від 3500 грн. Роль ведучої відігравала Даша Коломиєць. Були також і зіркові гості, що розважали «діточок»: співак Олексій Матіас та бронзовий призер «Євробачення – 2013» - Злата Огневич, котра після пісенного конкурсу вперше виступила публічно саме на цьому заході.

 Одним із «найелітніших» випускників був Карим Арфуш, син замголови Національної телекомпанії України, котрий (син) виконав композицію у стилі реп, що до сліз пройняла батьків та вчителів. 

Варто зазначити ще, що навчання в гімназії безкоштовне, проте практикуються «благодійні внески» на кругленькі суми.

«Правда-матка» про випускний 2013-го з соц. мереж золотої молоді

 Переглядаючи фотки з «Інстаграму», «Фейсбуку» та інших сервісів, здається, що дивишся не на випускний, а на якийсь показ мод. І дівчата, і хлопці одягнуті «з голочки», у вбрання від відомих брендів,
до того ж, на замовлення. Страшно, дійсно страшно уявити, скільки це коштує. Але ще цікавішими є «твіти» цих самих «діток», ось найвідбірніші:

@Karpysel: 1 июня на Печерске за час проезжает больше лимузинов,чем в кортеже королевы Англии на торжественных приёмах. @Tbnkova: 3:40 Мартини и шампанское не действуют. Мама знает, что я курю! @YSybiga: А теперь мчимся точно как в Нид фор спиде)))

Одинадцятикласники авторської школи Бойко, що у Харкові відмовились від «помпезного» випускного, а зекономлені кошти вирішили віддати на кардіологічні операції для маленьких діток.

 У школі, котру мешканці Харкова вважають  елітною, адже ціна за навчання складає 26-28 тис. грн. на рік для одного учня, за ініціативою директора, Олександра Макогона, випускники відзначать випускний
скромно, без «понтів», вони збираються просто посмажити шашлики на природі. Вартість же «козирного» випускного для школяра становила б 6-10 тис. грн., тепер же ці гроші підуть на благу справу. Все це
у рамках акції «Слухаю серцем», котру було організовано восени 2013-го року батьками та адміністрацією школи. «Все ж ця акція спрямована не просто для збору коштів, а для того, щоб виховати у дітей інше ставлення до життя. Звісно, вони всі по закінченні школи Бойка мають вміти заробляти купу грошей.
І головна моя мета була – показати, на що завтра ці гроші можна буде витратити, після того як вони придбають машину, дачу, квартири і всяку всячину. А зароблені кошти можна витрачати на поміч
ближньому і на благочинність» - говорить директор школи. Звісно, не всі школярі були згодні із скасуванням пишного свята, проте переважна більшість підхопила цю ідею одразу. Окрім грошей школярі ще й ведуть активну суспільну діяльність, а саме закликають учнів інших шкіл Харкова долучатися до доброї справи. 22-го травня (в день ефіру) о одинадцятій годині ранку, одинадцятикласники, що взяли участь у акції мають зустрітися із сім’ями хворих дітей, котрим надходитиме їхня допомога.
Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти