Привітання до 8 березня

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

ЛАСТІВОЧКИ, СИНИЧКИ, ЧАЙКИ, ЛЕЛЕКИ, ЛЕБІДОНЬКИ... – любі наші жінки, дівчата, подруги, колеги! ВИ тримаєте все людство на своїх крилах, даруєте благодать земну і безмежну радість нового життя, навчаєте дітей «ставати на крило», приносите весну на землю і все оживає, квітне навколо ВАС! Низький уклін ВАМ! Вітаємо ВАС зі святом весни, жіночості, кохання – 8 Березня! Зичимо вам безхмарного неба над головою, невтомного польоту і ласкавого сонця. Люблячі чоловіки кафедри – ОРЛИ, СОКОЛИ і звичайні соловейки.

Жінка в кожній сім’ї – це і оберіг, і квітка, яка прикрашає родинний сад, а чоловік – садівник, що має дбайливо доглядати кожен пелюсток милої серцю квітки. Маємо аксіому - кожна жінка безмежно чарівна! То ж, піднімемо келихи за те, щоб многая літа чоловіча турбота допомагала квітнути жіночій красі!

Богдана Шостак – студентка гр. 111


Хай 8 березня дарує всім жінкам, Любов, красу, думки не про турботи! Хай квіти всі – як нагорода нам! І у душі лише найвищі ноти. Хай свято це приносить всім лише тепло! Щодня весняні промінці щоб зігрівали! Щоб на душі завжди усе цвіло, І диво-мрії всіх зачарували!

Марія Сипченко – студентка 111 групи


Дорогі жінки! 8 березня – свято краси, гармонії та добра. Зичу, щоб весна завжди квітла у вашій душі! Жінка – Берегиня сім’ї та народу. Недарма Батьківщину гордо називають матір’ю. Бажаю вам миру, спокою, злагоди та терпіння, щоб зачаровані чоловіки не тільки поважали вас, але й ділились теплом своєї душі, ніжністю, щирим коханням. Нехай ваші усміхнені очі завжди випромінюють безмежну любов серця! Жінка – це маленька квітка, В якої очі – то небес блакить. В її душі кохання нотка, Як музика небес звучить! Жінка – це яскраве сонце, Його проміння радістю іскрить. Ти тільки зазирни в її віконце, Вона усмішкою легкою відповість. Жінка – це морська перлина, В ній зібрані мільйони таємниць. В ній темна ніч, і тепла, літня днина І сотні різних трудівниць. Вона – дочка, матуся, бабця чи онука. Вона – надія, віра та любов. Цілуймо ж ніжні її руки Не тільки в свято - знов і знов!..

Марія Сипченко – студентка 111 групи

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти