Посвята у студенти

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

13 вересня 2016 року у ННІМВ НАУ вирувало грандіозне свято – посвята першокурсників - майбутніх журналістів і рекламників у студенти.

1посв.jpeg

Присутніх тепло привітали директор інституту Алла Миколаївна Фоменко та завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Елліна Дмитрівна Циховська. Старші студенти ділилися своїми спогадами та настановами з першокурсниками. Серйозна і поважна промова від Аліни Вовчук, інша - жартівлива та цікава від Наталії Біди. Анастасія Крась виступила зі словами вдячності улюбленим викладачам.

2посв.jpeg

На святі не забули й про українські народні пісні. Жартівливу пісню про кохання «Ой біда подруженьки, ой біда» чудово виконали студентки 210 групи Анна Яцкова та Діана Терещенко. Позитивним настроєм глядачів зарядили студенти 211 групи, які продемонстрували інсценізацію пісні «Їдемо на ярмарок». Студентка 212 групи Юлія Вишнякова вразила глядачів своїм унікальним голосом та тонкою душею. Щирою сповіддю своїй матусі вона довела до сліз всіх присутніх в залі, а також завдяки віртуозному володінню голосом зарядила публіку творчою енергією під час виконання сучасної української пісні «Персефона».

3посв.jpeg

Першокурсники не сумували, адже ведучі проводили з ними численні цікаві вікторини на ерудицію та спостережливість. Другокурсники демонстрували свої навички на вміння. Анна Гуленко подарувала присутнім спражній народний етноспів «Закувала зозуленька». Марія Сипченко декламувала свої віршовані рядки, Каріна Мисаковець запропонувала присутнім літературний експромт на тему «Наснилося», Юлія Каючкіна представила душевну пісню.

4посв.jpeg

Першокурсники спостерігали за феєричним дійством із захопленням. Це стало для них не просто розвагою, а й певною мірою повчанням, адже вони дізналися, коли в Україні відзначають День сала, коли в світі святкують День щастя, спробували відгадати українські народні загадки, назвати різні столиці України.

5посв.jpeg

На святі була присутня заступник генерального директора Центру Української Культури та Мистецтва Ольга Олександрівна Музиченко, яка радо привітала першокурсників, запросила студентів та викладачів ННІМВ НАУ відвідати різні виставки в ЦУКтаМ, збагатити свої знання багатющою культурною спадщиною України.

6посв.jpeg

Вперше в історії інституту на святі була представлена пародія на улюблених викладчів. Студенти настільки добре перевтілилися в образи своїх наставників, промовляли їхні улюблені фрази, приказки, копіювали жести, рухи, що навіть справжні викладачі були у захваті від побаченого. В ролі суворої та розсудливої Тетяни Євгеніївни Мартинової виступила студентка 211 групи Лілія Шевченко, другим супертворчим та непередбачуваним Олегом Анатолійовичем Вергелісом став студент 210 групи Артем Каня, в образі популярного та цікавого письменника-романіста В’ячеслава Миколайовича Васильченка виступила студентка 211 групи Марія Сипченко, мудру та врівноважену Валентину Іванівну Шульгіну зіграла студентка 211 групи Олена Кирстя, у фанатку свого предмету «Журналістські жанри» Галину Іванівну Назаренко перевтілилася студентка 211 групи Діана Цаава. Веселого та енергійного Олександра Михайловича Кошака пародіював студент 5 курсу Юрій Остапчук. Це було грандіозно, неперевершено!

7посв.jpeg

Загалом навчально-повчальне театралізоване дійство пройшло на одному диханні, було і весело, і цікаво, і сумно, емоції переповнювали кожного присутнього.

8посв.jpeg

Закінчилося свято найурочистішою миттю - «Присягою першокурсника». Щирі усмішки, чудовий настрій глядачів стали нагородою організаторам цього свята: викладачам - Олександру Михайловичу Кошаку та Тетяні Євгеніївні Мартиновій, сценаристу - студентці 210 групи Дарині Реготун та ведучим Артему Кані й Альоні Шаламай.

9посв.jpeg

Побажання першокурсникам – навчайтеся, творіть, цікавтесь всім, експериментуйте, знаходьте себе. Використовуйте ті поради, які ви почули від другокурсників.

10посв.jpeg

Яскравих вам емоцій та вражень! З гордістю носіть звання «мінус» ННІМВ! На це вам долею відведено часу лише один-єдиний навчальний рік. Шануймося!


Альона Шаламай

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти