Петриківка – душа України. Фоторепортаж

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Після презентації проекту «Петриківка – душа України» в столиці Грузії - Тбілісі восени 2014 року унікальні роботи петриківського розпису представлені на суд українського глядача в Києві. Студенти кафедри журналістики ІМВ НАУ відвідали Центр української культури і мистецтва, де була розгорнута виставка самобутніх творів народних майстрів з Петриківки та Львова.

Серед головних тем – свобода і мир. Їх символи - казкові птахи – зображені на багатьох мальовках, тарелях предметах побуту. Яскраві гарячо-червоні, помаранчеві та жовті кольори є символами щастя і надії, надії на світле майбутнє. Експозиція виставки передає атмосферу безмежної любові до рідного краю, України. Неповторний петриківський розпис допомагає глядачам зануритись у чарівний світ народної казки. На мальовках та найрізноманітніших предметах побуту ми бачимо багате різномаїття українського образотворчого мистецтва. Яскраві гарячо-червоні, помаранчеві квіти, пташки Миру, дужі козаки – це символи незламності духу, мужності та привітності нашого народу.

Самобутнє мистецтво петриківського розпису, пройшовши крізь віки, зберегло свою унікальну автентичність, живе й досі в народі. Талановиті майстрині відтворюють у своїх виробах сучасну Україну квітучою, барвистою, що прагне до миру, злагоди і любові.

Катерина Ярош, Ксенія Колеснікова

6wQGRrGJylc800.jpg

53suIQWEd7w801.jpg

EI6-CPvG8ww800.jpg

HPv1neuZnJY800.jpg

HTPXTUAzg8E800.jpg

JuU2CP2PvwE.jpg

O1K3UGx5ReA800.jpg

P pmZCYdMc0800.jpg

R6SnjyUEYAI800.jpg

V2fI3V73VpI800.jpg

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти