Наснилось

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Кожен день має своє диво, а кожна ніч - свою магію

Одного разу мені наснилось море. Ви знаєте, що море ніколи не старіє? Я ніби була його частиною, напевно мріяла бути русалкою… Я завжди пам’ятаю свої сни. Але ніколи ними ні з ким не ділюсь. Але сьогодні наважилась. Місяць тому мені наснився молодий чоловік. Він кликав мене піти з ним. Але я чомусь не наважувалась. Він сказав, що ніч – це найкращий час для чудес. Я йому повірила. Тільки -но наближалась до нього - юнак віддалявся повторюючи: «Завтра може стати тим днем, на який ти так довго чекала». Зараз чомусь той молодий чоловік мені вже не сниться. Мій найдивніший сон - я стала стрілою. Летіла над містами, над людьми. Найдивніше те, що я ніколи не бачила цих міст і людей. Сумно, але ми закоханні в ті міста, де ніколи не були і в тих людей, яких ніколи не бачили. Ми любимо всіх, хто дарує нам світло вдень і вночі. Але все ж ніч – це час чудес. І, знаєте, сни стали моїм другим всесвітом.

Альона Шаламай


Незвідані світи мого життя

Наснилося мені: все навкруги в тумані…. Неначе полем біля річки йду. Ген, десь лунає спів і щебет солов'їний. У вранішній росі чогось я не знайду… Що загубила я? Чому душі так прикро? Тривога, сум і біль вкривають, мов шатро. Природа ж навкруги чарівно-дивовижна Аж подих перехоплює! Та серце, мов струна, торкнись вмить розірветься Жбурляючи навкруг світи моїх думок: Надію і любов, натхнення, тайни, мрії Та безліч ще несходжених доріг. , Блукаючи по надрах різних «Я». Наснилося мені: виходжу я з туману…… Не полем вже, а морем я пливу. Вітрила рвуть канат і мчать у сподівання, Незвіданих світів всього мого життя. Щоби вдихнуть змогли: Відвертість за відвертість Духовність світу повними грудьми.

Каріна Мисаковець


Я її й досі не забув… Сьогодні ВОНА мені знову наснилась, моя дівчинка, моє сонечко… Чому? Ми з нею вже давно не спілкуємось. Як дивно? Я не очікував уявити її уві сні, знов почути рідний голос, побачити усміхнене обличчя, відчути міцні обійми ніжних рученят… Цей сон дивовижний! …Тільки-но її побачив, ніби знову закохався. Серце знову запалало вогнем любові. Ці чудові, солодкі відчуття сну неможливо передати словами. Це щось чарівне, надзвичайне, неймовірне!!! Уві сні ми про щось із нею спокійно розмовляли, тримали один одного в обіймах. Я намагавсь її розсмішити, вона заливалась сміхом. Гуляли. Я держав її за руку так міцно, ніби намагався утрамати, боявся відпустити…назавжди відпустити. Уві сні я бачив її сльози, сльози радості. Вона плакала тому, що ми знову разом після тривалого розлучення. …Ранок видався сірим, похмурим… Я сумував за тим, що це лише сон, що її знову немає поряд. Весь день провів у полоні сну, думаючи про неї. Зрозумів, що в глибині душі я її й досі не забув…

Артем Каня

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти