Козацька воля

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

ЖИТИ – Вітчизні служити! Це народне прислів’я стало лейтмотивом пісенного конкурсу «Козацька воля», що відбувся 11 жовтня ц. р. в Навчально-науковому інституті Міжнародних відносин Національного авіаційного університету. Напередодні державного свята – Дня захисника України та Дня Українського козацтва студенти всіх академічних груп (вони ж курені) кафедри журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю продемонстрували свою любов до української пісні, презентували своє бачення і ставлення до звитяги славних синів України. Сучасна молодь стала частиною великої козацької родини - гордої, відважної та патріотичної.

3 konk.jpeg

День Українського козацтва відзначається щороку 14 жовтня на святу Покрову Пречистої Богородиці. Цього дня святкувалося престольне свято січової церкви. Це був особливий, великий день для козаків, оскільки Діва Марія вважалася покровителькою їхньої церкви. Коли вони бажали обрати нових членів старшини, то збиралися на козацьке коло саме цього дня.

5 konk.jpeg

Піднявши пісенні вітрила на уявній співочій «козацькій чайці», під гучні удари тулумбаса студентське товариство мандрувало від пісні до пісні, «сходячи на берег» в містах козацької слави і звитяги: Переяслав-Хмельницький, Канів, Черкаси, Запорізька Січ. Дізналось про заслуги козацтва в утвердженні української державності, чимало цікавого з життя-буття, помешкання, побуту та розваг козаків, їх самоврядування.

1 konk.jpeg

Наповнення пісенних вітрил гумором вікторин, розвагами конкурсів взяли на себе ведучі: козачка «з перцем» - Наталія Кулічова, гостинна «шинкарка» - Альона Шаламай та «січовий писар» - Артем Каня, які «зустрічали козаків з походу» і благословляли учасників пісенного дійства на успішний виступ.

4 konk.jpeg

Переможці, як водиться, нагороджені призами. Це дійство підготували: сценарист, режисер конкурсу «Козацька воля» Крістіна Миськів; продюсери Тетяна Євгенівна Мартинова та Олександр Михайлович Кошак; художник-дизайнер Анна Дмитрівна Ліченко.

2 konk.jpeg

Конкурс «Козацька воля» довів, що міцнішою стала любов молоді до української пісні. Студенти-журналісти залюбки беруть її з собою в життєву дорогу. Вкотре справдилась народна мудрість: «Людина без Вітчизни, як соловей без пісні».


Олександр Кошак

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти