Захист дипломних робіт

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Особливістю цьогорічного захисту дипломних досліджень випускників кафедри журналістики стали творчі роботи. До уваги державної комісії були представлені телепередачі, що вийшли в ефір на провідних телеканалах України.

Тема бакалаврської дипломної роботи Аліни Нестерової «Відображення сучасного національного образотворчого мистецтва на телеканалі «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР)». Три її телепередачі транслювало вітчизняне іномовлення – ДТРК «Всесвітня служба «УТР». В одній йшлося про повернення самобутнього закарпатського художника Лавранта Бокотея до мистецьких і природних джерел рідного краю - Закарпаття. В другій - розповіла про «Петриківський розпис» українського народного малярства, що є у списках нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. У своїй третій передачі презентувала особливості унікального народного малярства у творчості полтавської мисткині Тетяни Кобзар.

Аліна Нестерова довела, що вміє опрацьовувати літературні джерела, робити аналіз теоретичного та практичного матеріалу, застосовувати сучасні інформаційні технології.

Оцінка «відмінно» - закономірний результат творчого доробку, внеску молодого журналіста у формування позитивного іміджу України у світовому медіа-просторі.

Нестерова1.jpeg

Нестерова2.jpeg

Нестерова3.jpeg

Нестерова4.jpeg

Нестерова5.jpeg

Нестерова6.jpeg

Нестерова7.jpeg

Нестерова8.jpeg

Нестерова9.jpeg

Нестерова10.jpeg

Нестерова11.jpeg

Нестерова12.jpeg

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти