Вручення дипломів - 2016

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Щасливі, усміхнені обличчя, святковий настрій, радісне хвилювання… і в руках омріяний диплом про вищу освіту. 2016 року за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «Журналістика» документ отримали 51 студент, 13 спеціалістів, 8 магістрів – випускників ННІМВ НАУ. В урочистій обстановці дипломи вручила завідувач кафедри журналістики Елліна Дмитрівна Циховська.

15бакалаври2016.jpeg

Червоні дипломи у випускників: - Наталії Миколаївни Баюрко, Ганни Олександрівни Веретенник, Лідії Костянтинівни Гармаш, Марії Вікторівни Денисевич, Катерини Володимирівни Ільченко, Наталії Віталіївни Калениченко, Карини Віталіївни Корнієнко, Оксани Миколаївни Костенко, В’ячеслава Віталійовича Назаренко, Марії Анатоліївни Назаренко, Дарії Ігорівни Паламарчук, Марії Володимирівни Привал, Ілони Василівни Софіюк, Олесі Сергіївни Тетянохи, Тетяни Сергіївни Шелест. Червоні дипломи «спеціаліст» – у Юлії Олегівни Великотрав, Вікторії Ігорівни Гаркуши, Марії Миколаївни Гуляєвої, Євгенії Ігорівни Коваленко, а також «магістр» - у Олександри Сергіївни Борисенко.

14бакалаври2016.jpeg

Директор Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин Алла Миколаївна Фоменко тепло привітала дипломників із успішним завершенням навчання і зазначила, що випускники продемонстрували не лише високу успішність в опануванні навчальних дисциплін, але й активну організаторську, наукову та суспільну діяльність. За високі успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету найкращих випускників відзначено Почесними грамотами Навчально-наукового інституту Міжнародних відносин.

13бакалаври2016.jpeg

Наші випускники здатні виконувати літературно-творчу, організаторську та виробничо-технічну роботу в засобах масової комунікації – в газетах, журналах, видавництвах, на телебаченні, радіомовленні, в інформаційних та рекламних агентствах, прес-центрах різних форм власності і здатні обіймати первинні посади: кореспондент, редактор, науковий співробітник, керівник відділу ЗМІ і навіть викладач навчального закладу.

4бакалаври2016.jpeg

Випускники висловили вдячність та повагу педагогам. Виступ відмінниці навчання Лідії Гармаш засвідчив професійну зрілість, високу громадянську позицію, ерудованість, образне мислення, чудове володіння словом.

9бакалаври2016.jpeg

Лідія Гармаш: Шановні викладачі, батьки, випускники, гості! Мої загоничі! Сьогодні ми можемо, образно кажучи, звільнити «паски безпеки» навчання в університеті. Ми успішно вирулили на злетну смугу «Бакалавра» журналістики! За бортом навчального лайнера НАУ яскраве сонечко, температура нашої радості «зашкалює». Сьогодні ми перетнули межу, що дозволяє злет і самостійний «професійний політ». Пригадаймо, коли ми амбіційні, емоційні і водночас перелякані, несміливі випускники шкіл вперше переступили поріг кафедри журналістики. Чимало хто з нас тоді дивився на світ «крізь рожеві окуляри». Потім мріяли, літали «вище неба», на парах відшліфовували свою майстерність володіння словом… Були ясні безхмарні дні з піснями, танцями, різними жартами та приколами. Приємно пригадати презентації та власні розробки, участь у наукових конференціях, різних конкурсах та фестивалях. А часом, ми зненацька потрапляли в «зону турбулентності». Непросто було подолати «повітряні ями». Але ми це зробили. Та наша чудова, незабутня подорож на борту навчального лайнера НАУ рейсом «Абітурієнт – Бакалавр», на жаль, закінчилась.

6бакалаври2016.jpeg

Шановні викладачі! Дякуємо вам за те, що під час занять намагались скерувати політ нашої думки, допомагали «вдало злетіти й м’яко приземлитись в необхідному місці»! Нам ніколи не забути безсонні ночі напередодні здачі заліку, коли ми писали конспекти з фольклору до 4 ранку. Уклінно дякуємо Вам, шановна Тетяно Євгенівно Мартинова! Довелось перечитали «гори» літератури, яка нам спочатку не подобалась, бо над нею треба було добряче поміркувати… – Елліно Дмитрівно Циховська, Ірино Володимирівно Кевлюк, дякуємо! Тепер виправляємо помилки у власних текстах і дивуємось – невже це я таке могла написати? – Олено Миколаївно Рижко, дякуємо! Шановні Галино Іванівно Назаренко, Артеме Кириловичу Стельмашов, щиро дякуємо за професійну науку - вміння відрізняти статтю від замітки чи репортажу. Дякуємо, Віталіє Вікторовичу Закревський, що наші стендапи не потрапили на ЮТУБ-канал і не набрали мільйони переглядів–лайків! На четвертому курсі ми проспівали та протанцювали всі пари з постановки голосу та продюсерської діяльності, влаштовували театралізоване дійство. – Олександре Михайловичу Кошак, дякуємо!

7бакалаври2016.jpeg

І таких спогадів ще дуже й дуже багато. Дякуємо всім викладачам всіх кафедр Інституту міжнародних відносин. Земний уклін вам, наші наставники! Адже крім знань, ви ділились з нами ще й своїм життєвим досвідом, мудрістю. Переконана, що посіяні вами зерна любові до життя, до людей, до України з часом виростуть у нашу безмежну вдячність і високий професіоналізм. Скажу відверто: «Ваші завдання досить часто, так би мовити, «псували нам погоду», особливо, коли так хотілось погуляти. І писання конспектів до 5.00 ранку, і читання томів книг, і нашпориння по Києву у пошуках газет, і запам’ятовування десятків дефініцій, розробка власних журналів та створення журналістських матеріалів, і навіть застосування герменевтики, аби зрозуміти чого хоче викладач, коли ти не зрозумів завдання!!!

8бакалаври2016.jpeg

Так! Було всього... І я дуже рада, що це БУЛО у нашому з вами житті. Тепер ми розуміємо, що не буває успішних польотів без ретельної, серйозної підготовки. Хочу всім побажати, щоб приземлялись ми лише для того, аби завантажитись новими ідеями, актуальними темами, цікавими завданнями, пригадати поради педагогів і потім знову «стати на крило», злетіти і набрати необхідну висоту.

5бакалаври2016.jpeg

Зі святом Нас, любі бакалаври, вельмишановні педагоги! На злет дано «ДОБРО!».

2бакалаври2016.jpeg

15бакалаври2016.jpeg

1бакалаври2016.jpeg

Вітаємо випускників і зичимо успішного майбутнього, знайти своє гідне місце у житті! Сподіваємось, що конкретними справами ви доведете свій високий професіоналізм, а ми пишатимемось вами.

Професорсько-викладацький склад кафедри журналістики ННІМВ НАУ

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти