Володимир Бірюков (випускник кафедри) - телеведучий продакшн студії "FM TV". Тема: "Специфіка роботи сучасного тележурналіста" (22.10.2015)

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

22 жовтня в Інституті міжнародних відносин НАУ відбувся майстер-клас «Специфіка роботи сучасного тележурналіста», який провів випускник кафедри журналістики, телеведучий продакш студії FM TV Володимир Бірюков.

Цікавий, неординарний 25-ти річний спікер полонив увагу всіх присутніх. Неймовірно, як така молода людина вміє так тримати аудиторію! Розповіді про казуси під час інтерв’ю, роботу на PIA Новини, перше скорочення, «юнацький максималізм» створили атмосферу довіри і невимушеності. А справжньою «фішкою» зустрічі виступило те, що все було «приправлено» народним гумором. Колишній студент НАУ порадив своїм колегам як реагувати на критику і підкреслив те, що не завжди спрацьовує хист, важливе спілкування : «Якщо ти не сподобався редактору – йди далі».

Також звернув увагу на тонкощі діяльності інтерв’юера і поділився з усіма своїм золотим правилом: « Потрібно задавати ті питання, яких ще не було. Адже, як правило, питання одні і ті ж. А на першому місці завжди буде той журналіст, який який записав матеріал першим. Тому ваше головне завдання, навіть якщо інтерв’ю буде п’ятисотим, записати його краще!»

А для того, щоб запалати зірку справжнього фахівця своєї справи додав кілька мотиваційних висловів, які заставили задуматися над своєю подальшою долею, зокрема кар’єрою представника четвертої гілки влади.

Неможливо втриматися, щоб не процитувати кілька з них: «Щоб навчитися журналістики потрібно відчувати любов до своєї професії», «Успішний стає журналіст, який повністю віддає себе своїй справі», « Скажіть, від чого Ви отримуєте задоволення? Якщо від того, що тримаєте в руках мікрофон – це ваш шлях!».

Після таких теплих зустрічей, які відбуваються в стінах рідного університету виростають крила за спиною. Адже приклад успішного журналіста та щасливого випускника НАУ надихає і підштовхує на нові звершення. На думку одразу спадають рядки із пісні відомого українського гурту Океана Ельзи: «Все буде добре для кожного знає. Все буде добре настане наш час!»

Наталія Кулічова

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти