«Сонячні діти. Перший дотик»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

Автор: Лукашук Марія Соціальний фото-проект Олександра Андрющенка. 13 травня – 4 червня 2016 року Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва. За підтримки Mariya Pavelko Gallery.

13 травня о 16:00 в Центрі Української Культури та Мистецтва (вул. Хорива, 19-В) відкриється соціальний фото-проект Олександра Андрющенка (м. Херсон). Виставка отримала назву «Сонячні діти. Перший дотик». Добре знаний в Україні фотохудожник Олександр Андрющенко проведе майстер-клас.

Не бійтесь ламати стереотипи, подивіться на дітей з синдромом Дауна очима людини, яка за час спілкування з ними встигла полюбити кожного! На цих фото вони щасливі, але щастя без адаптації у суспільстві просто неможливе. Тож найголовніша мета цього проекту – подолання стигматизації «сонячних дітей», сприяння їх інтеграції у суспільство.

Сайт Олександра Андрющенка: alexart.com.ua. Відкриття виставки відбудеться 13 травня о 16:00 в Центрі Української Культури та Мистецтв (вул. Хорива, 19-В). Виставка триватиме до 4 червня. Вхід вільний.

Час роботи виставкових залів: Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний; Адреса Центру Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал) www.dolesko.com

Із питань акредитації на відкриття виставки , стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти