Відмінності між версіями «Як поєднати роботу теле- та радіоведучого і написання книги?»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Володимир Бірюков - ведучий україномовного "хіт-параду FM-TV" на телеканалі ZIK, "Паті Z FM-TV", ...)
 
 
(8 проміжних версій одного користувача не показані)
Рядок 1: Рядок 1:
Володимир Бірюков - ведучий україномовного "хіт-параду FM-TV" на телеканалі ZIK, "Паті Z FM-TV", та спецвипуску "Кухня Євробачення". З лютого 2019 разом з Кірою Кіриленко та Мітєю Кулішовим працює ведучим ранкового шоу "Morning UP" на «Просто Раді.О». Закінчив НАУ.
+
Директор департаменту планування медіа агенції MediaLogic Анастасія Аніщенко  провела 25 березня майстер-клас для студентів Кафедри журналістики, реклами і зв'язків з громадськістю ФМВ НАУ. Вона поділилася власним досвідом пошуку роботи. Розповіла, на що звертають увагу роботодавці. Розказала, як працює рекламний ринок і хто є головними гравцями на ньому.
  
[[Файл:53283538 2312123595464422 856548527591915520 n.jpg]
+
{{#ev:youtube|_i4alsUpPoE&feature=youtu.be |850|center}}
  
Поділився досвідом, поспілкувався зі студентами, відповів на питання, розповів про роботу в ЗМІ, привідкрив деталі своєї книги та повернувся у рідні стіни.
+
Як знайти роботу?
 +
*Навіть якщо у вас мало знань та навичок, ви вже маєте ресурс, який можете продати. Це ваш час. Крім того, в цій сфері багато працює людей без профільної освіти, які знають ще менше, ніж випускники вузів.
 +
*Демонструйте свою вмотивованість і здатність швидко вчитися. Пишіть мотиваційні листи, вичитуйте резюме, аби не було помилок. Пишіть в резюме усі курси, які пройшли, вказуйте досвід роботи. Не спізнюйтеся і попереджайте, якщо не можете прийти на співбесіду.
 +
*Шукайте роботу не лише на сайтах rabota.ua та work.ua. Багато роботодавців наймають співробітників у… Інстаграм. Підпишіться на сторінки агентств у соцмережах: вони часто проводять конкурси, для виявлення талановитих студентів.
 +
*Не звертайте увагу на «простирадла» вимог, які пишуть під вакансією. Це для того, аби не було соромно перед іншими агентствами. Навіть якщо ви не відповідаєте повному переліку вимог, але хочете цю роботу – надсилайте своє резюме з мотиваційним листом.
 +
*Поки ще вчитеся в університеті, пройдіть курси і вивчіть усі нюансі Word, Excel, PowerPoint – це все вам точно знадобиться.
 +
*Наймайтеся волонтерами на заходи. Це дасть вам знання, знайомства і досвід роботи.
  
[[Файл:53563577 2312123658797749 8826855064040636416 n.jpg]
+
 
 +
Джерело [https://blog.kucher.in.ua/2019/03/blog-post_26.html?fbclid=IwAR3dRZI-T2oVLDs_aYDTUln-XMHU75TqdTy-I_VHo6P3ZUPhSR6iQD-3VrY Блог Наталії Олексіївни Кучер, викладача кафедри журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю НАУ]

Поточна версія на 16:46, 27 березня 2019

Директор департаменту планування медіа агенції MediaLogic Анастасія Аніщенко провела 25 березня майстер-клас для студентів Кафедри журналістики, реклами і зв'язків з громадськістю ФМВ НАУ. Вона поділилася власним досвідом пошуку роботи. Розповіла, на що звертають увагу роботодавці. Розказала, як працює рекламний ринок і хто є головними гравцями на ньому.

Як знайти роботу?

  • Навіть якщо у вас мало знань та навичок, ви вже маєте ресурс, який можете продати. Це ваш час. Крім того, в цій сфері багато працює людей без профільної освіти, які знають ще менше, ніж випускники вузів.
  • Демонструйте свою вмотивованість і здатність швидко вчитися. Пишіть мотиваційні листи, вичитуйте резюме, аби не було помилок. Пишіть в резюме усі курси, які пройшли, вказуйте досвід роботи. Не спізнюйтеся і попереджайте, якщо не можете прийти на співбесіду.
  • Шукайте роботу не лише на сайтах rabota.ua та work.ua. Багато роботодавців наймають співробітників у… Інстаграм. Підпишіться на сторінки агентств у соцмережах: вони часто проводять конкурси, для виявлення талановитих студентів.
  • Не звертайте увагу на «простирадла» вимог, які пишуть під вакансією. Це для того, аби не було соромно перед іншими агентствами. Навіть якщо ви не відповідаєте повному переліку вимог, але хочете цю роботу – надсилайте своє резюме з мотиваційним листом.
  • Поки ще вчитеся в університеті, пройдіть курси і вивчіть усі нюансі Word, Excel, PowerPoint – це все вам точно знадобиться.
  • Наймайтеся волонтерами на заходи. Це дасть вам знання, знайомства і досвід роботи.


Джерело Блог Наталії Олексіївни Кучер, викладача кафедри журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю НАУ

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти