Відмінності між версіями «ПРО КАФЕДРУ»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук
(ЗАРАХУВАННЯ)
(ДЛЯ ВСТУПУ ДО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАУ НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:)
Рядок 47: Рядок 47:
 
Форма навчання — денна
 
Форма навчання — денна
  
==== ДЛЯ ВСТУПУ ДО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАУ НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:====
+
====ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ====
 +
ДЛЯ ВСТУПУ ДО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАУ НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
  
 
*заява на ім’я ректора НАУ із зазначенням обраної спеціальності, факультету та форми навчання;
 
*заява на ім’я ректора НАУ із зазначенням обраної спеціальності, факультету та форми навчання;

Версія за 17:15, 30 вересня 2013

Кафедра журналістики створена відповідно до наказу ректора від 24.02.2005 № 31/од як структурний підрозділ факультету міжнародної інформації і права.

У 2006 році на кафедрі журналістики створена Академія екстремальної журналістики – єдина навчально-наукова ланка в Україні, яка покликана консолідувати журналістів силових структур, збагачувати студентів методичними навичками роботи зі збору, узагальненню та розповсюдженню інформаційно-аналітичних матеріалів із районів аварій, катастроф, стихійних лих, військових конфліктів, проведення журналістських досліджень. Відбувся перший випуск слухачів Академії, які успішно співпрацюють з редакціями, прес-службами силових міністерств, відомств.

Унікальним є процес фахової підготовки — він здійснюється переважно в редакціях газет, журналів, радіо і телекомпаніях. У 2009 р. на кафедрі розпочато роботу навчально-наукової лабораторії екстремальної журналістики та навчально-видавничої лабораторії видавничої справи.

Зміст

НАУКОВА РОБОТА

Викладачами розроблено робочі програми та лекційні курси з відповідних дисциплін зі спеціальності «Журналістика», а також видано навчально-методичні посібники. Зокрема, тільки за останні два роки видано: навчальний посібник «Історія української журналістики (1917-1991)», «Вступ до спеціальності журналістика», «Репортаж», проф. Кривошея Г. П. видав посібники «Довідник журналіста», «Теорія і практика журналістики», доцент Назаренко Г. І. – «Інформаційні жанри», доцент Рижко О. М. – «Стилістика української мови - практикум».

ЗВ'ЯЗКИ КАФЕДРИ З РЕДАКЦІЯМИ

У розпорядженні студентів – редакція газети “Авіатор”, прес-центр, телерадіостудія, навчальні газети «Біплан», «Курс». Майбутнім працівникам преси, радіо, телебачення, прес-служб створюються належні умови для творчих відряджень з метою підготовки матеріалів для періодичних видань, радіо, телебачення. Щорічно майбутні журналісти проходять творчу практику в редакціях, на радіо, телебаченні, у прес-службах, керівництво якою здійснюється як викладачами, так і провідними фахівцями журналістики. Успішно співпрацюють із редакціями газет “Урядовий кур’єр”, “Іменем закону”, “Пожежна безпека”. Успішно працюють 6 філіалів кафедри журналістики безпосередньо в редакціях періодичних видань, радіо, телебачення.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Кафедра здійснює підготовку фахівців за напрямом

ЖУРНАЛІСТИКА

за освітньо-кваліфікаційними рівнями:

  • бакалавр;
  • спеціаліст;
  • магістр;

за такими спеціалізаціями:

  • міжнародна журналістика;
  • екстремальна журналістика;

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Кафедра має висококваліфікований науково-педагогічний колектив. Багатий досвід журналістської діяльності мають професор Г. П. Кривошея — заслужений журналіст України, працював на посадах кореспондента, редактора, начальника відділу аналізу та засобів масової інформації Міністерства оборони України, відмінник Вищої школи; професор, доктор філологічних наук І.В. Бурлакова; доцент, кандидат філософських наук Т. Є. Мартинова; кандидати філологічних наук; доценти В. М. Васильченко; Г. І. Назаренко; О. М. Рижко; кандидат наук з соціальних комунікацій В.В. Чекалюк; заслужений артист України, радіожурналіст М. І. Єдомаха; тележурналіст-міжнародник І. Ю. Слісаренко; провідні журналісти екстремальної журналістики А. Ю. Цаплієнко, К.П. Стогній та інші.

Підготовка фахівців за напрямом «Журналістика»здійснюється за навчальними програмами відповідно до галузевих стандартів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, розробленими з урахуванням досвіду вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.

Професійна підготовка випускників кафедри дає змогу виконувати посадові обов’язки кореспондента, редактора, прес-секретаря, менеджера зв’язків з громадскістю.

Практична підготовка журналістів в Інституті міжнародних відносин НАУ здійснюється переважно в редакціях газет, журналів, радіо-телекомпаніях, прес-службах.

Якість фахової підготовки студентів забезпечується завдяки сучасній матеріально-технічній базі. У розпорядженні студентів — редакції газет "Авіатор", "Біплан", "Курс", прес-центр, лабораторія видавничої справи та лабораторія екстремальної журналістики.

Щорічно майбутні журналісти проходять творчу практику в редакціях періодичних видань, радіо, телебачення, прес-службах, навчально-виробничому телецентрі університету, керівництво практикою здійснюється як викладачами, так і провідними фахівцями журналістики. Навчальними базами є також 2 інтернет-сайти, 3 газети, студентське інтернет-радіо.

ЗАРАХУВАННЯ

Зарахування до Інституту міжнародних відносин НАУ за спеціальністю «Журналістика» здійснюється за підсумками оцінок атестату, сертифікатів і результатами творчого конкурсу.

Форма навчання — денна

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

ДЛЯ ВСТУПУ ДО ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН НАУ НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

  • заява на ім’я ректора НАУ із зазначенням обраної спеціальності, факультету та форми навчання;
  • оригінал документу про освіту (з додатком до атестата чи диплома);
  • сертифікат зовнішнього тестування з української мови та літератури;
  • 6 фотокарток (3х4 см);
  • медична довідка — форма 086 У;
  • паспорт або свідоцтво про народження;
  • військовий квиток або приписне посвідчення (для денної форми навчання);
  • творча папка публікацій, аудіовідеоматеріалів (якщо є);
  • рекомендація редакції (якщо є).

ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА

  • Підготовчі курси НАУ
  • Регіональні підготовчі курси

http://idp.nau.edu.ua/

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

03058 м.Київ, проспект Комарова, 1, корп. 8

Тел.: (044) 497-41-05, 497-31-41

Факс: (044) 497-31-41

http://www.nau.edu.ua/uk/Entrant/Abiturient/

Детальну інформацію можна отримати в консультаційних пунктах Інституту міжнародних відносин НАУ за адресою: м. Київ, проспект Відрадний, 4, корпус № 7

http://www.nau.edu.ua/uk/Structure/Institutes/IMV/

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти