Відмінності між версіями «В’ячеслав Васильченко презентує власне видання на Львівському форумі. Казкове потойбіччя (у найкращому розумінні)»
Матеріал з Кафедра журналістики
Admin (Обговорення • внесок) |
Admin (Обговорення • внесок) |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| border="0" align="center" cellpadding="4" valign="top" | {| border="0" align="center" cellpadding="4" valign="top" | ||
| − | | [[Файл:241.jpg| | + | | [[Файл:241.jpg|right|300px]] |
| − | | [[Файл:221.jpg| | + | | [[Файл:221.jpg|right|300px]] |
| [[Файл:261.jpg|right|300px]] | | [[Файл:261.jpg|right|300px]] | ||
|- | |- | ||