Відмінності між версіями «АКАДЕМІЯ ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук
(Координація в роботі Академії екстремальної журналістики з силовими міністерствами, відомствами)
(Координація в роботі Академії екстремальної журналістики з силовими міністерствами, відомствами)
Рядок 155: Рядок 155:
  
 
[[Файл:3.1.jpg|center|800px]]
 
[[Файл:3.1.jpg|center|800px]]
 +
 +
оловною темою конференції стала тема безкарності щодо порушень прав журналістів, а також невміння журналістів захищати свої права. Були підняті питання стосовно індефікування журналістів під час акцій протесту, прес-конференцій та в інших місцях скупчення людей.
 +
 +
Почалося дійство з перегляду презентації, зробленою Юкою Гавриловою (керівником Київської незалежної медіа-профспілки). Вона назвала прізвища журналістів, які постраждали від порушень прав за час від 2009 до 2011 року. Найбільше зустрічається застосування фізичної сили міліціянтами проти представників мас-медіа. Навіть пред явлення посвідчення не допомагає уникнути свавілля. У відповідь на це НСЖУ отримала від представника МВС України Володимира Поліщука претензію, мовляв: «Міліція не може в натовпі відрізнити журналіста від звичайного громадянина». А наявність камери або фотоапарата, який допомагає правоохоронцям це зробити, здалася не однозначною ознакою належності людини до журналістської діяльності.
 +
 +
В.Поліщук: «сьогодні технічне забезпечення не є проблемою для громадян, тому кожен може повісити на шию камеру та вдавати журналіста». У зв язку з цим прийшли до висновку про необхідність створення єдиної Національної прес-карти. Її наявність переконувала б правоохоронців, що власник такої карти стовідсотково журналіст, який, до речі, ще й є членом НСЖУ, бо тільки вона зможе надавати прес-карту.
 +
 +
Аліна Давидян, член Академії Екстримальної журналістики ІМВ
 +
 +
Захід 2. — ««Майстер клас з екстремальної журналістики»»
 +
 +
Проведено - 08.11. зав. лаб. ЕЖ - Танана Д.Ю., за підтримки проф. Кривошеї Г.П.
 +
 +
Завдання - поглиблення системи знань з курсу «Екстремальна журналістика»
 +
 +
Кількість студентів – 120 осіб (другий, третій, четвертий курси).
 +
 +
Подія – майстер-клас відомого журналіста-екстремала, ведучого програми «Назвичайні новини» телеканалу ICTV Костянтина Стогнія.
 +
 +
8 листопада в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч з відомим журналістом, автором документальних фільмів та ведучим програми «Надзвичайна ситуація» на каналі ICTV Костянтином Петровичем Стогнієм. Представила гостя директор Інституту А.М. Фоменко. Майстер-клас розпочався з пояснення терміна «екстремальна журналістика». На думку Костянтина Стогнія, це є специфічний напрям діяльності журналістики, в якому надважливе місце відводиться методиці організації оперативної інформації з місць екстремальних подій.

Версія за 20:11, 26 жовтня 2013

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти