Відмінності між версіями «Назаренко, Галина Іванівна»

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Кандидат філологічних наук, доцент. Працювала журналістом у харківських і київських га...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
Кандидат філологічних наук, доцент. Працювала журналістом у харківських і київських газетах, редагувала багатотиражні видання, очолювала Прес-центр Київського міжнародного  університету.
+
{{Персона
 +
|
 +
ФИО = Назаренко Галина Іванівна
 +
|
 +
Фото = Nazarenko 300.png
 +
|
 +
Данные = Кандидат філологічних наук, доцент.  
  
В системі вищої освіти працює з 1979 року. Викладацьку діяльність розпочала на кафедрі теорії і практики радянської преси факультету журналістики Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Пізніше працювала старшим викладачем, доцентом, професором кафедри літератури Київського національного університету культури і мистецтв, професором і завідувачем кафедри теорії та історії журналістики факультету журналістики та телемистецтва Київського міжнародного університету, доцентом кафедри української філології Київського славістичного університету. На кафедрі журналістики Інституту міжнародних відносин НАУ працює з 2008 року. Викладає журналістські та історико-літературні дисципліни.
+
}}
 +
[[Категорія: Викладачі]] [[Категорія: Доценти]] [[Категорія: Кандидати наук]]
  
Коло наукових інтресів пов'язане з дослідженнями в галузі теорії і практики журналістики, історії і теорії світової літератури, літературної критики, медіапсихології та медіаосвіти. Має більше 40 друкованих наукових праць,  серед яких навчально-методичні брошури, монографічне видання, курс лекцій "Журналістські жанри: інформаційні", літературознавчі статті, фондові лекції та ін.
+
Кандидат філологічних наук, доцент. У 1979 році закінчила з відзнакою факультет журналістики Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, в 1985-му – аспірантуру по кафедрі історії журналістики і літератури. Дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата філологічних наук «Проблема морального випробування у творчості Василя Бикова та її інтерпретація в критиці» за спеціальностями «журналістика» та «радянська література» захистила у 1987 році на засіданні спеціалізованої вченої ради по журналістиці при Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка. У 1995 році рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки присвоєно вчене звання доцента.
 +
 
 +
Працювала журналістом у харківських і київських газетах, редагувала багатотиражні видання, очолювала Прес-центр Київського міжнародного  університету. З 1972 року – публікації у регіональній та центральній пресі (газетні та журнальні статті, рецензії, інтерв’ю, нариси тощо), декілька теле- і радіопрограм.
 +
 
 +
В системі вищої освіти працює з 1979 року. Викладацьку діяльність розпочала на кафедрі теорії і практики радянської преси факультету журналістики Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка (декан і завідувач кафедри – Прилюк Дмитро Михайлович, після нього – Москаленко Анатолій Захарович). Пізніше працювала старшим викладачем, доцентом, професором кафедри літератури Київського національного університету культури і мистецтв, професором і завідувачем кафедри теорії та історії журналістики факультету журналістики та телемистецтва Київського міжнародного університету, доцентом кафедри української філології Київського славістичного університету. На кафедрі журналістики Інституту міжнародних відносин НАУ працює з січня 2008 року. Викладає журналістські та історико-літературні дисциліни.
 +
 
 +
Коло наукових інтересів пов’язане з дослідженнями в галузі теорії і практики журналістики, історії і теорії світової літератури, літературної критики, медіапсихології та медіаосвіти. Має більше 40 друкованих наукових праць,  серед яких навчально-методичні брошури, монографічні видання, курс лекцій “Журналістські жанри: інформаційні”, літературознавчі статті, фондові лекції та ін.

Поточна версія на 14:58, 28 листопада 2013

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти