Покликання Леоніда Горбаня

Матеріал з Кафедра журналістики
Версія від 19:19, 22 жовтня 2015; Admin2 (Обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Особиста відповідальність перед суспільством за сказане і зроблене стала лейтмотивом зустрічі студентів-журналістів ІМВ НАУ з народним синоптиком Леонідом Івановичем Горбанєм. А ще – цілеспрямованість, непоказний, скромний патріотизм людини, яка присвятила своє життя накопиченню та примноженню унікальних знань, що приносять величезну користь суспільству, країні. Такі головні підсумки цієї зустрічі. Студенти з перших вуст дізналися про особливості унікальної методики розрахунку довгострокового прогнозу погоди, що дозволяє, спираючись на астрономію та астрологію, передбачити на багато років вперед не лише погоду і врожай, але й політичні події.

Л.І. Горбань познайомив присутніх з відновленим ним старовинним календарем паралельного відліку часу. Пояснив допитливій молоді, що розрахунок числових рядів планет – це одна зі складових справжнього календаря, що поділений на роки – так звані «священні» та «цивільні». Провідна роль у цих розрахунках належить семикутній зірці або «Семикутній печатці Соломона». У церковному календарі розрахунок за шестикутною зіркою Давида має назву «Гекзамерон Вічності».

Більш як 30 років наполегливих пошуків і розрахунків дозволили досліднику розгадати таємниці календаря Якова Брюса. А саме те, що на врожай сільськогосподарських культур впливає енергія хвиль низької частоти, яку випромінює Сонце та планети сонячної системи. Ця енергія мінлива через оберт планет, що зафіксовано у добре знаному у науковому світі «ПЛАНЕТНИКУ на 100 років».

Розрахунки та багаторічний практичний досвід народного синоптика переконливо довели, що роки Сонця і Марса найспекотніші і посушливі – зрештою неврожайні. Л.І. Горбань пояснив яким чином урожай залежить від погодних умов, на які впливає та чи інша планета, що «керує» конкретним роком. Хвилі низької частоти негативно впливають на врожай сільськогосподарських культур, а саме - коли діють так звані «природні акумулятори». На думку дослідника, врожай сільськогосподарських культур може бути рекордним лише коли їх ДНКА співпадає зі сприятливою для них енергією низької частоти.

Л.І. Горбань розкрив таємницю побудови температурної кривої К.Ф. Агринського, що у науковому світі вважалась втраченою назавжди. Таким чином, розрахунки температури та опадів на кожен день на роки вперед стало реальністю.

Відкриття Школи ведучого в НАУ

92-94 % розрахунків народного синоптика здійснюється незважаючи на те, що працює він без приладів та засобів космічного зв’язку.. Гість студентів-журналістів переконаний, що, володіючи унікальними знаннями, людина здатна і повинна творити добро безмежно. Леонід Іванович Горбань народився і виріс на Полтавщини. Перші знання з розрахунку довгострокового прогнозу погоди успадкував від дідуся Афанасія Федоровича Барлета, який жив в селі Каліберда Кременчуцького району Полтавської області - козацької вольниці верхньої фортеці Запорізької Січі.

Він ветеран органів внутрішніх справ, підполковник у відставці. Службі надзвичайних ситуацій України віддав найкращі роки свого життя. Розробка унікальної методики розрахунку довгострокового прогнозу погоди стало його покликанням. У 2008 році в бібліотеці агротехнолога вийшла друком книга Л.І. Горбаня «Погода до 2030 року» за числовими рядами планет та народними прикметами. На її сторінках народний синоптик ділиться досвідом прогнозування природних явищ стосовно сільського господарства.

Олександр Кошак

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти