Конкурс молодіжних інновацій для демократії та прав людини в Україні U-Inn (17/09 - 11/11 2017 року)

Матеріал з Кафедра журналістики
Перейти до: навігація, пошук

U-Inn-timeline-01-713x1024.jpg

Конкурс молодіжних інновацій U-Inn, де ви зможете подати свої проекти та позмагатись за приз у 5 тисяч доларів для реалізації задуманого. Як це зробити? Зайдіть в розділ “Подати інновацію”, зареєструйтесь на сайті і подайте свій проект (з 17 вересня до 11 листопада 2017 року). Якщо виникають запитання, то в розділі “Запитання-відповіді” ви знайте відповіді на більшість з них 😉

Молодіжний табір “U-Inn Camp” (7-8 жовтня 2017 року), де ви дізнаєтесь більше про інновації, права людини, демократію.

Навчальні візити (23-27 жовтня 2017 року) до регіональних хабів громадянського суспільства з питань прав людини та демократії, де ви зможете на практиці побачити, як реалізують проекти в цих сферах та дізнатись про можливості волонтерства.

Презентація інноваційних проектів-півфіналістів “U-Inn Pitching Day” (25 листопада 2017 року), де ви отримаєте допомогу менторів та представите свої напрацювання суддям. У випадку перемоги, ви отримаєте приз 5 тисяч доларів та менторську підтримку.

Фестиваль молодіжних інновацій для демократії і прав людини “U-Inn Fest” (16 березня 2017 року), де ви зможете представити свої і побачити інші проекти, поспілкуватись з колегами, послухати цікавих гостей.

Детальніше на сайті

Особисті інструменти
Простори назв

Варіанти
Перегляди
Дії
Навігація
ПРО КАФЕДРУ
НОВИНИ
ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
АБІТУРІЄНТАМ
СТУДЕНТАМ
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
КОНФЕРЕНЦІЇ, ТРЕНІНГИ
ГРАНТИ, СТИПЕНДІЇ
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
ВАЖЛИВО ЗНАТИ
ВІДЕО
ВИДАННЯ КАФЕДРИ
АРХІВ НОВИН
КОНТАКТИ
Інструменти